Tyrimas: Užkrūčio liaukos peptidai stabdo plaukų slinkimą

Anksčiau publikuotame straipsnyje jau kalbėjome apie užkrūčio liaukos peptidus ir jų poveikį organizmui. Šiandien norime pasidalinti klinikinio tyrimo santrauka, kurio metu buvo vertinamas peptidų poveikis stabdant plaukų slinkimą. 

Dažniausiai susiduriama su 2 pagrindiniais plaukų slinkimo tipais: androgenine ir telogenine alopecija. Androgeninė alopecija – tai plaukų slinkimas, atsirandantis dėl paveldėtos plaukų folikulų savybės neįprastai reaguoti į normalų kraujyje esančių vyriškų lytinių hormonų (androgenų) kiekį. Telogeninė alopecija – tai staigus plaukų netekimas, kurį gali sukelti įvairios organizmo uždegiminės reakcijos, stresas, nėštumas ir kt. Dermatologinių studijų metu nustatyta, kad susintetinti užkrūčio liaukos peptidai yra efektyvūs stabdant abi slinkimo formas.

Tyrimo tikslas ir jo eiga

Atlikto tyrimo metu buvo siekiama nustatyti susintetintų užkrūčio liaukos peptidų efektyvumą stabdant plaukų slinkimą, esant ankstyviesiems androgeninės ir telogeninės alopecijos atvejams (iki 6 mėnesių). Tyrime dalyvavo 364 pacientai (127 vyrai ir 237 moterys), kuriems buvo nustatyta androgeninė arba telogeninė alopecija. Tyrimas truko 24 savaites, jo metu pacientams buvo skiriamos  susintetintų užkrūčio liaukos peptidų sudėtyje turinčios priemonės THYMUSKIN. Tyrimo dalyviai naudojo THYMUSKIN šampūną (3 kartus į savaitę) ir serumą (kasdien). Kas keletą savaičių buvo atliekama tyrime dalyvaujančių žmonių apklausa, siekiant įvertinti priemonių efektyvumą, biologinį suderinamumą ir pojūtį.

Tyrimo rezultatai

Remiantis atlikto tyrimo rezultatais, pateikiama išvada, kad 89 % ištirtų, androgeninės alopecijos simptomus jaučiančių pacientų pastebėjo situacijos pagerėjimą. Ištyrus pacientus, kuriems buvo pasireiškę telogeninės alopecijos požymiai, nustatyta, kad net 95 % pacientų pastebėjo situacijos pagerėjimą. Biologinį suderinamumą ir priemonių saugumą patvirtino 98 % pacientų. 

THYMUSKIN -tai gyvybingumą atstatantis maistas plaukų folikulams šampūno ir gelio pavidalu. Produktuose esantis veikliųjų medžiagų kompleksas stiprina plaukų šaknų ląsteles jų augimo procese. Gyvi plaukų folikulai prikeliami naujam gyvenimui. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklus ir reguliarus THYMUSKIN priemonių vartojimas!