Kosmetinis saugumas

Tinkama plaukų priežiūra

THYMUSKIN® produktai nesukelia jokio šalutinio poveikio, net naudojant priemones ilgą laiką. THYMUSKIN®  turi imunologinį poveikį plaukų folikulams, o tai yra būdinga užkrūčio liaukos preparatams. Speciali sintezės technologija leidžia peptidams giliai įsiskverbti į odą ir pasiekti plaukų folikulus be didesnių sunkumų. THYMUSKIN® stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą didinant plaukų ląstelių gyvybingumą, didinant limfocitų proliferaciją, slopinant putliųjų ląstelių, esančių ant plaukų folikulo, poveikį.

Be aktyvaus junginio THYMUSKIN® produktų sudėtyje yra papildomi galvos odą ir plaukus puoselėjantys ingredientai. THYMUSKIN® šampūnų ir serumų sudėtyje nėra parabenų, silikonų, pridėtinių kvapų ir gyvulinės kilmės komponentų.

THYMUSKIN® priemonių toleravimas ir teigiamas kosmetinis poveikis buvo pakartotinai patvirtintas kontroliuojamų mokslinių tyrimų metu žymiausiose Europos dermatologijos klinikose ir universitetinėse ligoninėse. 

Vokietijos tyrimų laboratorija DERMATEST® ištyrė visus THYMUSKIN® serumus dėl galimo neigiamo poveikio jautriai odai. Produktų saugumas buvo tiriamas su 364 dalyvaujančiais pacientais šešių mėnesių laikotarpyje. Rezultatai patvirtino, kad pacientams jokio dirginančio poveikio sukelta nebuvo ir priemonių saugumas siekė 100% visų atvejų. Serumai gavo įvertinimą „PUIKU“ ir jiems buvo suteiktas Original DERMATEST® ženklas, kuris užtikrina produkto dermatologinį saugumą. Taip pat tyrimais nustatyta, kad THYMUSKIN® yra saugus naudoti vaikams nuo 3 metų, nėščioms bei žindančioms moterims.

KOKIE SKIRTUMAI TARP THYMUSKIN® PRIEMONIŲ IR DAŽNIAUSIAI SKIRIAMŲ RECEPTINIŲ PREPARATŲ, skirtų stabdyti plaukų slinkimą?

Kai kurie dažniausiai skiriami receptiniai vaistai nuo plaukų slinkimo gali padėti pasiekti trokštamą rezultatą, bet tuo pačiu sukelti šalutinį poveikį, tokį kaip galvos skausmas, niežulys ar padidėjęs kraujo spaudimas. Tuo tarpu THYMUSKIN® su timuso peptidais– tai efektyvi alternatyva prieš chemines priemones, kuri stabdo plaukų slinkimą neturėdama jokio šalutinio poveikio. Plaukų folikulai yra tinkamai aprūpinami visomis reikalingomis medžiagomis ir taip natūraliai sustiprinami.

JAU KURĮ LAIKĄ KENČIU NUO PLAUKŲ SLINKIMO, GALVOS ODA LABAI JAUTRI, LINKUSI PLEISKANOTI, NIEŽĖTI. NIEKAIP NEATRANDU TINKAMŲ PRIEMONIŲ, NES DAUGELIS JŲ SUKELIA NEMALONIUS POJŪČIUS. AR THYMUSKIN® GALI PADĖTI?

Pagal aprašytą problemą sprendžiame, kad Jus kankina seborėjinis dermatitas – galvos odos uždegiminė liga. Geriausias patarimas šiuo atveju  –  apsilankyti pas gydytoją dermatologą ir tiksliau išsiaiškinti apie problemą. Gydant seborėjinį dermatitą rekomenduotumėm išbandyti THYMUSKIN® REGENERATION šampūną, kuris veiksmingai mažina galvos odos sudirgimą, paraudimą, ir niežėjimą.

AR PLAUKŲ DAŽYMAS KENKIA PLAUKAMS, AR GALI SUKELTI PLAUKŲ SLINKIMĄ?

Nėra jokių mokslinių duomenų, kurie patvirtintų, kad dėl plaukų dažymo gali prasidėti plaukų slinkimas. Tačiau reikia suprasti, kad plaukų dažai (ypač su amoniaku) ardo plauko struktūrą, gali pakeisti plauko pH, o agresyvesnės medžiagos gali  neigiamai paveikti ir galvos odą. 

Dažymo metu plaukas turėtų būti sveikas, o papildomos priežiūros priemonės turėtų maksimaliai užtikrinti drėkinimą. Be to, plaukus dažyti reikti su pertraukomis, ne dažniau nei kas 3-4 savaites. Rekomenduojame pasikonsultuoti su plaukų stilistu prieš bet kokį plaukų dažymą ar kitą plaukų procedūrą.