Pristatymas per 2-3 darbo dienas
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Atsiliepimai

Labai geri produktai, rekomenduoju!
Irina L.
Klientė
Jau net mano kirpėja klausia ką naudoju, kad taip akivaizdžiai nustojo slinkti plaukai, o ir augančių naujų plaukų labai padaugėjo. Rekomenduoju!
Dainius V.
Klientas
Puiki dovana nusilpusiems plaukučiams. Natūralumo ir kokybės balansas!
Anželika L.
Klientė
Dėkoju už konsultaciją. Plaukai ne tik kad nustojo slinkti, tačiau pradėjo akivaizdžiai augti ir nauji, šiuo metu naudoju Forte liniją.
Arūnas Š.
Klientas
Per labai gražią šventę, mamos dieną, dėka mano mylimų ir pačių šauniausių vyrukų, gavau dovanų THYMUSKIN. Tikrai produkcija nerealiai gera ir superinė! 🙂
Jūratė M.
Klientė
Po ilgo laiko ir nevieno išbandyto produkto, pagaliau atradau tai, kas tikrai sumažino plaukų slinkimą, labai rekomenduoju.
Nijolė V.
Klientė
Mano pažintis su Thymuskin prasidėjo nuo to, kad dėl labai slenkančių plaukų atvažiavau pasikonsultuoti pas Vilniaus gydytojus. Tuomet gydytoja patarė pradžioje pabandyti šį produktą. Greta vaistinėje ir įsigijau. Esu tikrai patenkinta, MED linijos šampūnas ir serumas yra mano mėgstami produktai. 🙂
Morta L.
Klientė
Dėkoju už konsultaciją ir rekomendacijas. Kokybiškų produktų LT tikrai sunku surasti. Priemonės labai geros 🙂
Alina R.
Klientė
Thymuskin atradau atsitiktinai, pabandžiau ir galiu pasakyti, kad pranoko lūkesčius ir yra geriau už visus kitus naudotus šampūnus. Plaukai tapo tvirti, lengvai tvarkomi, paklusnūs, o svarbiausia- sveiki kaip jaunystėje. 🙂 Nuolat dažant žilus plaukus, buvo išsausėję, slenkantys, tarsi negyvi. Dabar plaukai tikrai mane džiugina!
Inga J.
Klientė
Draugė padovanojo THYMUSKIN CLASSIC plaukų serumą, kai jai užsiminiau, jog norėčiau pastiprinti plaukus. Taip ir atsirado ši puiki priemonė mano namuose. Išties labai efektyvus serumas, labai pagerina plaukų būklę!
Edita J.
Klientė
Kauno Ąžuolyno vaistinėje įsigijau pabandyti šias priemones. Tai puiki pagalba silpniems plaukams. Iki šiol naudoju ir džiaugiuosi gerėjančia plaukų būkle 🙂
Janina P.
Klientė
MED linijos serumą naudoju jau 3 mėnesius ir esu labai patenkinta rezultatais. Priemonė ne tik sumažino plaukų slinkimą, bet ir akivaizdžiai paskatino plaukų augimą, o patys plaukai sustorėjo, nebeskilinėja galiukai. Ačiū!
Indrė M.
Klientė
Šampūną gavau dovanų. Nieko apie šią liniją nebuvau girdėjusi. Panaudojus šampūną porą savaičių pastebėjau, kad mažiau pradėjo slinkti plaukai. Pasiskaičiau daugiau internete apie Thymuskin produkciją. Papildomai įsigijau ir plaukų kondicionierių. Esu patenkinta šia produkcija. Rekomendavau ir savo draugams 🙂
Reda V.
Klientė
Po gimdymo buvo labai išslinkę šonai, atrodžiau kaip praplikus. Nors ir skeptiškai žiūrėjau į šį produktą ir jo poveikį, tačiau nustebino, kiek daug naujų plaukų atauginėja, tuščios vietos užsipildė plaukeliais, labai džiaugiuosi išbandžius MED liniją. Rekomenduoju!
Neringa M.
Klientė
Geresnio produkto plauku slinkimui stabdyti nesu bandžiusi! Kiek visko išbandyta iki kol buvo atrasti šie produktai. Net mezoterapija nepadarė to, kaip veikia Thymuskin šampūnas su serumu, baigėsi plauku slinkimas. Labai džiaugiuosi ir rekomenduoju kitiems!
Monika L.
Klientė
Jau mėnesį naudoju THYMUSKIN MED šampūną, kuris aktyvina naujų plaukų augimą. Tikrai! Pastebėjau poveikį – vos per kelias savaites atsirado daug naujų plaukelių ir jie greit auga, o dabar jų pilna ir susirišus plaukus jaučiasi ir matosi, kad jie storesni. Pas mane stipriai slinko plaukai, iššukavus iš šukų visada ištraukdavau gerą kuokštą, o dabar matau, kad situacija tikrai geresnė. Be to, mano jautriai galvos odai puikiai tinka, nedirgina.
Viktorija J.
Klientė
Prieš kelis metus, po maitinimo, pastebėjau stipriai retėjančius plaukučius. Iš gražiausių kasų liko nušiurusi uodega...Išsigandau, nustebau, bet nelabai kreipiau į tai dėmesį, galvodama, kad praeis savaime, kad mano organizmas yra išsekęs po nėštumo ir žindymo. Deja kasdien vis labiau verkiau žiūrėdama į save veidrodyje. Išbandžiau įvairiausias priemones ir vitaminus. Rezultatu nebuvo. Kol vieną kartą guodžiausi draugei dėl plaukų ir pasiūlė pabandyti Thymuskin serumą. Nusprendžiau išbandyti Forte rinkinį. Nors rinkinio kaina mane išgąsdino ir teko atsisakyti tuo metu taip norėtų naujų batų, bet įsigyti Thymuskin buvo pats geriausias sprendimas. Plaukai ne tik nustojo slinkti, bet ir priaugo daug naujų plaukučių. Labai ačiū Thymuskin!
Ingrida J.
Klientė
Naudoju Thymuskin šampūną ir serumą, nes yra labai stipriai išslinkę plaukai, jau kažkur mėnesį kasdien įtrinu šaknis su serumu ir pagaliu pamačiau rezultatą! Pilna galva mažyčių plaukučių! Aišku dar anksti stipriai džiaugtis, nes plaukai labai stipriai buvo išslinkę ir iki gražaus vaizdo dar labai toli, bet labai džiaugiuosi ,kad pabandžiau Thymuskin! Turiu seborėjini dermatitą, todėl pasirinkau violetinį Regeneration šampūną ir rožinį Forte serumą ir viskas puikiai tinka. Pagaliau man nebeniežti galvos  Thymuskin tikrai veikia! Ačiū.
Irina K.
Klientė

Norite pasidalinti atsiliepimu? Rašykite:

/thymuskinLietuva

/thymuskin_lietuva

© 2021 thymuskin.lt
×