THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Atsiliepimai

Patenkinti klientai – tai pats svarbiausias mūsų ir gamintojo tikslas! Jūsų atsiliepimai svarbūs ne tik mums, bet ir kitiems žmonėms, ieškantiems atsakymų į klausimus apie plaukų slinkimo ir plikimo problemas. Mes tikimės sulaukti daugiau jūsų atsiliepimų ir klausimų. Kartu su gamintojo, daugiau nei 30 metų patirtimi, mes stengsimės atsakyti į visus jus dominančius klausimus.

Mo Lie, 2019 Liepa

Karolis, Marijampolė, 2019 Sausis

Apie Thymuskin sužinojau atsitiktinai, perskaičiau žurnale susijusiame su medicina. Po to apsilankiau pas dermatologę. Ir nusprendžiau išbandyti produktą. Gydytoja pareiškė, kad, greičiausiai, tai genetikos sąlygotas plaukų slinkimas, bet surizikavau išbandyti. Priemonės tikrai efektyvios, jei būčiau anksčiau apie jas sužinojęs, manau tikrai būčiau išmėginęs anksčiau:)

 

Dainius, Kaunas, 2018 Gruodis

Pradėjus stipriau slinkti plaukams, gydytoja rekomendavo išbandyti Thymuskin priemones. Forte linijos serumą naudoju jau porą mėnesių kasdieną ir tikrai rezultatas akivaizdus. Patarčiau išbandyti ir kitiems, kas susiduria su plaukų slinkimu ir neranda kokybiškos ir veiksmingos priemonės tam sustabdyti.

 

Elinga, Rokiškis, 2018 Spalis

Ieškodama priemonių nuo plaukų slinkimo, atradau THYMUSKIN plaukų priemones. Tikrai džiaugiuosi nesudvejojusi pabandyti, nes rezultatas akivaizdus, slinkimas ne tik, kad susilpnėjo, bet kartu ir patys plaukai tapo tvirtesni ir kur kas tankesni. Pirmuosius rezultatus pastebėjau po kiek daugiau nei mėnesio naudojimo, rinkausi MED linijos serumą. Labai rekomenduoju.

 

Indrė, Kaunas, 2018 Rugpjūtis

Plaukai pradėjo slinkti dar paskutinėse mokyklos klasėse, o baigus universitetą buvo belikus plonytė kaselė…per tą laiką išbandyta daugybė priemonių nuo plaukų slinkimo, tiek pirktų, tiek ir liaudiškų metodų, tačiau niekas nebuvo veiksminga, o investuota labai daug. Negaliu atsidžiaugti atradus THYMUSKIN priemones. Pradėjus naudoti MED serumą pirmuosius rezultatus pastebėjau po poros mėnesių, dabar jau praėję 4 mėnesiai naudojant serumą, esu nepaprastai patenkinta rezultatu, plaukai ne tik, kad žymiai mažiau slenka, bet ir tapo storesni tvirtesni, o ir pradėjo augti daug naujų. Rekomenduoju 100%!

 

Andrius, Kėdainiai, 2018 Rugpjūtis

Pradėdamas naudoti THYMUSKIN MED serumą didelių vilčių neturėjau, kad jis man padės esant vyriško tipo plaukų plikimui. Tačiau po dviejų mėnesių naudojimo pastebėjau pirmuosius teigiamus ir akivaizdžius rezultatus, kurių niekad nesulaukdavau naudojant kitas priemones. Labai rekomenduoju išbandyti ir kitiems.

 

Marija, Kaunas, 2018 Birželis

Prieš paskutinę chemoterapiją pradėjau naudoti THYMUSKIN FORTE šampūną ir gelį, labai norėjau, kad greičiau ataugtų plaukai, praėjus mėnesiui po  paskutinės chemoterapijos džiaugiausi  trumpais, storesniais ir tankesniais plaukučiais.

 

Rūta, Kaunas, 2018 Gegužė

Naudojau THYMUSKIN MED šampūną ir serumą kas antrą dieną, 2 metus su pertrauka. Tikrai geras produktas, auga naujų plaukų, lėtina slinkimą, nuima galvos odos jautrumą, nedirgina. Serumas nesulipdo plaukų, neturi kvapo. Šampūnas kiek sausina plaukus, reikia naudoti kaukę plaukams.

 

Jurgita, Vilnius, 2017 Lapritis

Jeigu trumpai, retkarčiais tenka susidurti su plaukų slinkimo problema (ji labiau pasireiškia po patirto streso ar nuovargio, be to, plaukai yra gana ploni ir manau iš dalies susiję su šeimos genofondu). THYMUSKIN MED šampūną atradau dar prieš kelis metus, pirkau vaistinėje (kartu ir serumą), tai po poros mėnesių pajutau, kad plaukų slinkimas sustojo, plaukai tapo stipresni, taip pat švelnūs ir blizgūs.

 

Arūnė, Kaunas, 2017 Spalis

Problema – stiprus plaukų slinkimas, galvos odos problemos. Dėl ko pradėjo slinkti plaukai priežastis neaiški, tik slenka jau antri metai. Iki Thymuskin išbandžiau labai daug priemonių, pradedant natūraliomis, baigiant įvairiais šampūnais ar kapsulėmis kaip Phytocayane. Kreipiausi į tris medikus, priežasties niekas nenustatė. Nusipirkti ir išbandyti Thymuskin priemones rekomendavo gydytojas dermatovenerologas Arūnas Petkevičius (LSMU ligoninė Kauno klinikos). Įsigijau THYMUSKIN CLASSIC šampūną ir serumą. Papildomai dar naudoju vitaminus, geriu silicį. Priemones nusipirkau prieš mėnesį, išnaudojau apie puse buteliuko. Šampūną su serumu naudoju 3-4 kartus per savaitę. Jau pradedu pastebėti pokyčius, slinkimas dar nemažėja bet dyksta daug naujų plaukų, jie sparčiau auga. Tikrai tęsiu naudojimą ir toliau. Priemonę būtinai rekomenduoju ir kitiems.

 

 

© 2020 thymuskin.lt
×