Klinikiniai įrodymai

Patvirtintas efektyvumas

Moksliniai tyrimai buvo atlikti daugiau nei tūkstančiui vyrų bei moterų  įvairiose Europos dermatologijos klinikose ir universitetuose. Tarptautiniu mastu buvo patvirtintas THYMUSKIN® dermatologinės sistemos efektyvumas visų tipų plaukų slinkimo formoms. Veiksmingumo vidurkis gydant nuo androgeninio, difuzinio, židininio plaukų slinkimo ir pradinės chemoterapijos sukeliamo plaukų slinkimo siekia daugiau nei 90 %. Nustatyta, kad net ilgai naudojant THYMUSKIN® priemones joks šalutinis poveikis nepasireiškia.

Be natūralių medžiagų bei kosmetikos ingredientų, THYMUSKIN® sudėtyje yra patentuotas užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02. Šioje kompozicijoje skirtingais cheminiais ryšiais sujungiami 33 amino rūgščių dariniai, sukuriantys unikalią aktyvią medžiagą, turinčią di-, tri- ir tetrapeptidus bei laisvas amino rūgštis. Peptidų kompozicija imituoja natūralų užkrūčio liaukos ekstraktą, tačiau pats GKL-02 kompleksas yra sukuriamas nenaudojant jokių gyvūlinių komponentų. Kiekvieno individualaus peptido vidutinė molekulių masės vertė svyruoja nuo 180 iki 600 daltonų, o tai palengvina prasiskverbimą pro odos sluoksnį link plauko folikulo, kuomet preparatas patenka ant galvos odos. 

Nuolatinis tyrimų tobulinimas ir pakartotinis tiriamųjų testavimas rodo, kad stimuliuojant plaukų folikulą sumažėja ramybės fazėje esančių plaukų slinkimas bei aiškiai sulėtėja augimo fazėje esančių plaukų slinkimas. Aktyvus užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02 yra biologiškai aktyvus ir atsakingas už plaukų ląstelių formavimąsi, stimuliuoja jų augimą ir užtikrina imunologinę odos apsaugą.

Gamintojų inicijuojamų klinikinių tyrimų santrauka pagal šalių teisės aktus laikoma konfidenciali informacija. Šią dokumentaciją gali peržiūrėti ekspertai, turintys medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją. Dėl dokumentacijos kreiptis tiesiogiai. 

Klinikinės studijos atliktos patikimiausiuose Europos dermatologijos klinikose ir Klinikinės studijos atliktos patikimiausiose Europos dermatologijos klinikose ir universitetinėse ligoninėse: 

 • Academic Teaching Hospital of the Universities of Frankfurt and Heidelberg
 • City Hospital of Vienna-Lainz, Austria
 • Ruprecht-Karls-University Heidelberg
 • University of Münster
 • Medical Academy Hannover
 • Medical Hospital of the Technical University Munich
 • German Cancer Research Centre Heidelberg
 • Dermatology Unit, University of Milan, Italy
 • Women Dermatologists of Italy (DDI)

Literatūros šaltiniai, kuriuose pateikiami THYMUSKIN® priemonių naudojimo ir efektyvumo tyrimų rezultatai:

 • Clinical study on the effect of a dermocosmetic preparation for local application based on synthetic thymus peptides for alopecia androgenetica and chronic telogen effluvium in women.
 • Topical therapy of androgenetic alopecia with a synthetic peptide library.
 • Thymuskin: New therapy approach for the treatment of alopecia androgenetica and alopecia areata.
 • Local therapy with thymus extract for alopecia areata totalis and universalis.
 • Summary report on the adjuvant local application of Thymuskin preparations in patients undergoing cytostatic chemotherapy.
 • New approaches in the diagnosis and therapy of alopecia in gynaecology.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part I.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part II.
 • Prof. Dr. med. Hagedorn Summary field report on the treatment of various forms of alopecia with Thymuskin.
 • Prof. Dr. Claus O. Köhler Different preservation of scalp hair during chemotherapy with various therapeutic agents.
 • Heidelberg University Hospital Women’s Clinic Concluding report on the treatment of alopecia diffusa in women with the local therapeutic agent Thymuskin.
 • Thymuskin: Effectiveness, effects and hypothesis as to the effects.
KAS THYMUSKIN® PRODUKTUOSE YRA VEIKLIOJI MEDŽIAGA IR KAIP TAI PADEDA stabdyti PLAUKŲ SLINKIMĄ?

THYMUSKIN® sėkmė prieš plaukų slinkimą pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo) veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

AR GALIMA KARTU SU THYMUSKIN®  PRODUKTAIS NAUDOTI IR PAPILDOMAS PRIEMONES, PADEDANČIAS MAŽINTI PLAUKŲ SLINKIMĄ?

Įsitikinkite, kad papildomi produktai yra Jums reikalingi. Jei kalba eina apie maisto papildus, skirtus plaukams sustiprinti, jų naudojimui prieštaravimų nėra. Tačiau jei norite papildomai pasirinkti kitokio prekės ženklo šampūnus ar serumus ir naudoti kartu su THYMUSKIN®, reiktų daryti pertraukas. Daugelyje produktų yra pakankamai agresyvių medžiagų, kurios gali sukelti įvairių šalutinių poveikių ir taip pabloginti galvos odos būklę.

Plaukų augimo ciklas yra įprastas procesas ir jo paskubinti naudojant daugiau priemonių tikrai nepavyks. Svarbiausia yra kantrybė ir reguliarus naudojimas – tai pagrindinis sėkmės kriterijus.

Prieš bet kokį naudojimą pasitarkite su gydytoju dermatologu arba susisiekite su mumis konsultacijai. 

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ THYMUSKIN® PRODUKTĄ IŠ ESANČIŲ RINKOJE?

Kuriant THYMUSKIN® produktus yra atsižvelgiama į plaukų slinkimą ir į pačią galvos odos būklę. Siekiant kuo platesnio pritaikymo įvairiems atvejams, iš viso yra sukurtos trys pagrindinės linijos: THYMUSKIN® CLASSIC, THYMUSKIN® MED, THYMUSKIN® FORTE. Kad būtų lengviau išsirinkti, kuris produktas yra tinkamiausias Jums, kviečiame atlikti tinkamiausio produkto testą. Jį rasite nuoroda: https://thymuskin.lt/dvieju-zingsniu-sistema/

Taip pat galite parašyti mums žinutę ir Jus pakonsultuosime asmeniškai.