Apie Thymuskin

Sustabdyti plaukų slinkimą su THYMUSKIN®

Plaukų slinkimas (bendru atveju vadinamas alopecija), plaukų plonėjimas ar nuplikimas gali paveikti įvairaus amžiaus grupių vyrus bei moteris. Atlikus apklausas pastebėta, kad apie 40% moterų ir apie 80% vyrų visame pasaulyje kenčia nuo tam tikro tipo plaukų slinkimo tipo. Priežasčių, dėl ko plaukai silpnėja ir slenka, yra gana daug: dėl nepalankaus įvairių ligų gydymui vartojamų vaistų poveikio, dėl chemoterapinio gydymo sergant onkologinėmis ligomis, dėl streso, dėl genetikos, dėl blogos mitybos ar žalingų įpročių. Labai svarbu suprasti skirtingus plaukų slinkimo tipus, norint rasti galimybes ir tinkamas priemones, kaip sau padėti.

Sakoma, kad plaukai – mūsų sielos veidrodis. Jie ne tik parodo mūsų prigimtį, bet ir atskleidžia mūsų saviraišką, gyvenimo stilių, kartais – net mūsų jausmus ir bene daugiausia turi įtakos mūsų išvaizdai. Dėl tos priežasties plaukų slinkimas ir kitos plaukų problemos gali neigiamai paveikti mūsų kasdienio gyvenimo aspektus. Kartais žmonės apie tai išvis kalbėti nenori, yra dezinformuojami arba pasirenka netinkamas priemones. Plaukų problemos yra opus ir sudėtingas klausimas, kurį būtina išspręsti. Tam esame mes – THYMUSKIN®! Mes siekiame ne tik padėti spręsti Jūsų plaukų problemas, bet kartu ir informuoti apie tolesnius teisingus veiksmus.

Kas yra THYMUSKIN®?

THYMUSKIN® yra užpatentuotas unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, sėkmingai naudojamas daugiau nei 30 metų plaukų slinkimo mažinimui, prevencijai ir gydymui. Tai paprasta 2 žingsnių sistema, kurią sudaro pagal galvos odos tipą pasirenkamas šampūnas ir pagal plaukų slinkimo lygį pasirenkamas serumas. THYMUSKIN® tinka naudoti tiek  vyrams, tiek moterims. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklus ir reguliarus priemonės vartojimas.

Kaip naudoti THYMUSKIN®?

KIEKVIENĄ PAVASARĮ IR RUDENĮ MANE KANKINA PLAUKŲ SLINKIMAS. AR ĮMANOMA TO IŠVENGTI?

Sezoninis plaukų slinkimas yra laikinas dalykas ir dažniausiai jį pastabi moterys, kai kelis mėnesius per metus plaukai slenka itin stipriai. Plaukai reaguoja į bet kokius pasikeitimus – tiek aplinkos, tiek ir organizmo. Temperatūros pokyčiai, UV spinduliai, stresas, hormonų disbalansas ar nepilnavertė mityba – visi veiksniai turi įtakos sezoniniam plaukų slinkimui. 

Visiškai išvengti šio proceso tikriausiai nepavyks, nes jei jau plaukams lemta iškristi, ankščiau ar vėliau jie tikrai iškris (plaukų šukavimo, plovimo ar džiovinimo metu). Tačiau su THYMUSKIN® pagalba galima šį procesą sumažinti. Mes rekomenduojame pasirinkti THYMUSKIN® produkcija dar iki prasidedant kritiniam laikotarpiui ir visą rudenio/pavasario sezono metu reguliariai naudoti priemones.

KAM LABIAU TINKA THYMUSKIN® PRODUKTAI – VYRAMS AR MOTERIMS?

THYMUSKIN® poveikis neturi įtakos lyčiai. Tačiau tyrimai rodo, kad moterų rezultatai tyrimuose yra šiek tiek geresni. Manoma, taip yra dėl to, kad moterys reguliariau ir nuosekliau naudoja THYMUSKIN® produkciją nei vyrai.

AR THYMUSKIN®  GALIMA NAUDOTI NĖŠTUMO ARBA ŽINDYMO LAIKOTARPIU?

Taip, galima. THYMUSKIN® MED linijos saugumas buvo patikrintas moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu ir nustatytas 100 % toleravimas be jokių šalutinių poveikių.