Veikimo mechanizmas

THYMUSKIN® tai užpatentuotas unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, sėkmingai naudojamas daugiau nei 30 metų plaukų slinkimo mažinimui, prevencijai ir gydymui.

Plaukų slinkimas yra užkrūčio liaukos sutrikimo požymis. Užkrūčio liauka yra svarbus limfinės sistemos organas, atsakingas už organizmo imuninę sistemą, nes liaukoje bręsta ir diferencijuojasi antikūnus gaminantys T limfocitai. Stipriausias šios liaukos apsauginis poveikis būna vaikystėje, o bėgant metams poveikis silpnėja ir organizmo ląstelės tampa lengviau pažeidžiamos. Plaukų ląstelės – ne išimtis. 

Taigi, kas bendro tarp užkrūčio liaukos ir THYMUSKIN® plaukų priemonių? 

Nepriklausomi tyrimai parodė, kad tam tikri užkrūčio liaukos gaminami peptidai (pvz. timozinas beta-4, protimozinas alpha ir timulinas) yra gaminami žmogaus plauko folikulo epitelyje ir veikia kaip tiesioginis plauko folikulo augimo skatintojas. Tie patys susintetinti peptidai yra ir THYMUSKIN® plaukų priežiūros priemonėse. THYMUSKIN® sėkmė mažinant plaukų slinkimą tiek moterims, tiek vyrams yra pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sulėtina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo)  veiklą augimo fazėje. Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja (žr. paveikslą žemiau).

  • THYMUSKIN® tarsi skydas apsaugo plauko folikulą nuo pagrindinių jį neigiamai veikiančių fermentų tripsino ir triptazės bei hormono dihidrotestosterono (DHT). 
  • THYMUSKIN® stimuliuojama plaukų folikulų regeneracija aktyvinant plaukų ląsteles.
  • THYMUSKIN® dėka stimuliuojamas naujų sveikų plaukų augimas.

Plaukų slinkimas yra užkrūčio liaukos sutrikimo požymis.

Užkrūčio liauka yra svarbus limfinės sistemos organas, kuriame bręsta ir diferencijuojasi T limfocitai, kurie atlieka ląstelinių imuniteto funkcijas. Nepriklausomi THYMUSKIN® efektyvumo tyrimai parodė, kad pasirinktas užkrūčio liaukos peptidas (toks kaip timozinas beta-4, protimozinas alpha ir timulinas (angl. thymosin beta-4, prothymosin alpha, thymulin) yra gaminamas žmogaus plauko folikulo epitelyje ir veikia kaip tiesioginis plauko folikulo augimo moduliatorius. Taigi sintezuoti užkrūčio liaukos peptidai taip pat pasižymi savybę neutralizuoti ir normalizuoti plaukų folikulų darbo sutrikimą.

THYMUSKIN® sėkmė kovojant su plaukų slinkimu tiek moterims, tiek vyrams yra pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo) veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

KAS YRA UŽKRŪČIO LIAUKA IR KAIP JI VEIKIA ŽMOGAUS ORGANIZMĄ?

Užkrūčio liauka – tai organas krūtinės ertmėje, apie kurį mažai kas težino, tačiau jis labai svarbus imuninei sistemai. Tai tokia organizmo vieta, kurioje formuojasi T-limfocitai, svarbios kūno ląstelės, kurios gamina antikūnius prieš bakterijas ir virusus. Ji svarbi imuninio atsako vystymuisi ir limfoidinio audinio gamybai.

KAIP UŽKRŪČIO LIAUKA SUSIJUSI SU PLAUKŲ SLINKIMU?

Bėgant metams, imuninė sistema pradeda silpti anksčiausiai, t.y. prasideda užkrūčio liaukos silpimas. Senstant ima silpti ne tik žmogaus imuninė sistema, bet ir sumažėja T limfocitų koncentracija, žmogus tampa labiau pažeidžiamas įvairioms infekcijoms. Tai turi įtakos ir plaukams, nes plaukų folikulų ląstelės – vienos aktyviausių organizme, reikalaujančios didelių energijos resursų. Stingant maisto medžiagų, ima strigti ir plaukų ląstelių gamyba. Jų folikulai pereina į ramybės fazę, o vėliau iškrenta.

KAIP UŽKRŪČIO LIAUKOS PEPTIDAI, ESANTYS THYMUSKIN® PRODUKTŲ SUDĖTYJE, PADEDA KOVOTI SU PLAUKŲ SLINKIMU?

Užkrūčio liaukos (lot. thymus) peptidai, papraščiau vadinami tiesiog timuso peptidai, kovoja su plaukų slinkimu. Moksliniai tyrimai parodė, kad timuso peptidai turi regeneruojantį ir stiprinantį poveikį plaukų folikulams, ypatingai galvos odos sandaros daliai aplink plaukų šaknis, ir įtvirtina plauką poodiniame sluoksnyje. Timuso peptidai pagerina plauko folikulo ląstelių maitinimą, kurios atsakingos už naujų plauko ląstelių formavimąsi ir tokiu būdu iš esmės prailgina plaukų augimo fazę.