Plaukų slinkimo priežastys pavasarį

Dažnai pastebime, kad atėjus pavasariui, suaktyvėja plaukų slinkimas, kodėl?

Visų pirma, sezoninis plaukų slinkimas yra labai normalus ir natūralus reiškinys, bet turbūt sutiksite, jog šiek tiek varginantis ir kartais netgi erzinantis dalykas…

Tad labai sveikintina, jog atėjus pavasariui norisi labiau pasirūpinti savo plaukais, juk plaukų būklė dažnai atspindi ir mūsų vidinę savijautą…

Po žiemos šalčių bei staigių temperatūros šuolių, Saulės trūkumo, plaukai tampa silpnesni, sausesni bei lengviau pažeidžiami.

Taip pat, žiemą dažniausiai jaučiame vitaminų stygių, tad labai rekomenduojame į savo maisto racioną įtraukti A, B grupės, C vitaminus, geležį, proteiną…

Woman problem hair ; Shutterstock ID 789689638; Purchase Order (valid Channel 5 PO only): –

Taip pat, kviečiame atsisakyti ar sumažinti vaško, plaukų lakų ir gelių naudojimą, nes šios priemonės plauką apsunkina ir sukelia papildomą stresą plauko folikulams, kuriuos dabar jau geriau būtų palepinti minėtais vitaminais ir veiksmingomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Mūsų asortimente yra THYMUSKIN® MED plaukų priežiūros linija, kuri yra specialiai sukurta siekiant mažinti stiprų visų tipų plaukų slinkimą ir aktyvinti naujų plaukų augimą.

Nors THYMUSKIN® MED priemonės nuo plaukų slinkimo tinka net ir stipriems androgeninės, difuzinės ir židininės alopecijos atvejams ir yra labai veiksmingos, produktų sudėtyje nėra silikono, parabenų ar pridėtinių kvapų.

Pirmąsias 4-6 savaites šampūną rekomenduojama naudoti 2-3 kartus į savaitę, o serumą – kiekvieną dieną. Vėliau serumo naudojimą galima retinti iki 3 kartų per savaitę. Pirmieji teigiami pokyčiai pastebimi po 6-10 savaičių.

Gera žinia ta, kad 100ml produkto užtenka apie 1,5 mėnesio; 200ml produkto užtenka apie 3 mėnesius. Taigi, sveiki plaukai pavasarį tikrai nėra neįgyvendinama misija.

Tiesiog skirkime jiems daugiau rūpesčio ir dėmesio, pasirinkdami tinkamas priemones, gerkime daugiau vandens, vartokime vitaminus, maitinkimės sveikiau ir greit pamatysime tvirtus bei žvilgančius plaukus, kuriems beliks tik leisti kalbėti už mus pačius!