Medikamentinis plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas dėl chemoterapijos arba kitaip tariant arba kitaip vadinamas medikamentinė alopecija. Chemoterapijos metu vartojami citostatiniai vaistai sukelia plaukų slinkimą.

Vaistai taip pat gali užkirsti kelią naujų plaukų augimui.

Citostatiniai vaistai tai grupė vaistų, kurie slopina ląstelių augimą ir dalijimąsi ir, kaip šalutinis poveikis, turi įtakos plaukų folikulų veiklai. Paprastai iškritę plaukai atauga savaime praėjus maždaug 3 mėnesiams po chemoterapijos pabaigos. Tačiau vis dažniau atsiranda kaip nuolatinis plaukų augimo sutrikimas. 

Pažeidžiamos plaukų šaknys

Šiandien dažniausiai naudojamos stipresnės chemoterapijos todėl dažnai negalima išvengti plaukų slinkimo. Dėl to ir plaukų augimo sutrikimai tampa vis dažnesni. Daugelis po chemoterapijos dar daugelį metų kenčia nuo augimo sutrikimų. Thymuskin naudojimas pagreitina regeneracijos procesą ir palaiko tvarų, tolygų ir natūralų plaukų augimą.

Tipinė progresija

Daugeliu atveju plaukų slinkimas pasireiškia praėjus maždaug 3-5 savaitėms po plaukų slinkimo po pirmosios chemoterapijos procedūros. Taikant švelnesnį gydymo kursą gali pasireikšti vidutinis plaukų slinkimas. 

Thymuskin® naudojimo kursas

6 mėnesių chemoterapija nuo krūties vėžio (mamma carcinoma).  Pradėtas naudoti Thymuskin® Forte šampūnas ir Serumas 6 savaitės nuo chemoterapijos pradžios. Jau po 5 mėnesių chemoterapijos matomas naujų plaukų ataugimas.

Haarausfall in Folge einer Chemotherapie / Hair loss through chemotherapy

Visiškas plaukų nuslinkimas praėjus 1 mėnesiui nuo chemoterapijos pradžios. Pradėtas naudoti Thymuskin praėjus 6 savaitėms nuo chemoterapijoms pradžios.

Haarausfall nach Chemo und 2 Monaten Behandlung mit Thymuskin / Hair loss after chemo and 2 months with Thymuskin

Tolesnis plaukų augimas praėjus 2 mėnesiams po chemoterapijos pabaigos.

Haarausfall nach Chemo und 6 Wochen Behandlung mit Thymuskin / Hair loss after chemo and 6 weeks with Thymuskin

Žymus plaukų augimas praėjus 4 savaitėms po chemoterapijos pabaigos.

Užkrūčio liaukos peptidų technologija

Patentuotas veikliųjų medžiagų kompleksas GKL-02, esantis Thymuskin®, susideda iš negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų. Biologinis Thymuskin® aktyvumas ypač akivaizdus aktyvinant plauko ląsteles (keratinocitus), kurios turi lemiamą įtaką plaukų augimui. Taip skatinamas plaukų formavimasis.

Psichologinis veiksnys plaukų slinkimui dar ir šiandien dažnai yra neįvertinamas. Jei norėtumėte pasidalinti savo istorija su mumis, mielai lauksime. 

Susisiekti galite čia

Pasirinkimas ir taikymas 

Esant muplikimui arba esant tik keliems plikiems plaukų plotams rekomenduojame naudoti Thymuskin Classic šampūną kartu su Thymuskin Forte serumu. Thymuskin Classic serumas taip pat tinka kaip profilaktinė priemonė. Pasirinkite tinkamiausią šampūną pagal savo galvos odos tipą. Naudokite tol, kol plaukai ataugs tolygiai ir įgaus natūralią struktūrą. Išplikusias vietas taip pat reikia paruošti Thymuskin® šampūnu prieš naudojant serumą. 

Produktai