THYMUSKIN - sprendžia plaukų slinkimo problemas ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

  • No products to compare
Clear all Compare

Naudojimas

Kam naudojamas Thymuskin®?                                                                  

Thymuskin® šampūno ir serumo sėkmės receptas paremtas sintetinių veikliųjų medžiagų kompleksu GKL – 02 (sintetiniai mažamolekuliniai užkrūčio liaukos peptidai) biologiniu aktyvumu.  Jis skatina ir aktyvina plaukų augimą. Thymuskin® padidina ląstelių gyvybingumą, sumažina ir gali sustabdyti plaukų folikulų ląstelių nykimo procesą. Plaukų folikulai, kurie yra nepažeisti, aktyvuojami naujam plaukų augimui, išskyrus atvejus, kai plaukai jau iškritę daugiau nei prieš 3 metus ir plaukų folikulai yra nebegyvybingi (tai gali įvertinti gydytojas).

 

Reguliarus Thymuskin® naudojimas yra rekomenduojamas:

Esant plaukų slinkimui (androgeninė, difuzinė, židininė alopecijos, pogimdyvinis plaukų slinkimas, plikimas chemoterapijos metu ir kt.);

Plaukų ir galvos odos problemoms spręsti (plaukų lūžinėjimas, plonumas; jautri, sudirgusi galvos oda, padidėjęs odos riebalų išskyrimas);

Pleiskanojimui mažinti;

Siekiant skatinti plaukų augimą;

Kaip efektyvi prevencinė priemonė galimam paveldimam plaukų slinkimui;

Norint apsaugoti plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir geros jų būklės palaikymui.

 

Svarbu: Patologinis plaukų slinkimas gali būti ligos simptomas. Tokiais atvejais būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

 

Thymuskin® naudojimas:

Rekomenduojama naudoti Thymuskin® šampūną bent 2-3 kartus per savaitę (galite ir kasdien). Thymuskin® serumo gelį pradžioje būtina naudoti kasdien, bent 1-3 mėnesius, kai kuriais atvejais net 6 mėn. Vėliau galite naudoti rečiau iki 3 kartų per savaitę arba pasirinkti silpnesnės linijos produktus.

Naudojimo būdas: išplauti plaukus tradiciniu šampūnu, pašalinant visus nešvarumus, tada į galvos odą ir plaukus įtrinkti 2-3ml Thymuskin® šampūno ir palaikyti 1-3 minutes. Nuplauti šiltu vandeniu ir gerai išskalauti. Rekomenduojame plaukus nusausinti rankšluosčiu, bet nedžiovinti džiovintuvu. Plaukai neturi būti visiškai sausi. 4-6 skirtinguose sklastymuose arba probleminėse vietose užlašinkite keletą lašų Thymuskin® Serum Gel gelio ir švelniai įmasažuokite. Ant plaukų tepti nereikia. Serumo nenuskalaukite ir nereikėtų džiovinti džiovintuvu.

Geriausias rezultatas pasiekiamas naudojant Thymuskin® šampūną kartu su Thymuskin® geliu.

Dėka Thymuskin® veikliųjų medžiagų komplekso, jūsų plaukų būklė pastebimai pagerės jau po 8-12 savaičių, o plaukų šaknys bus aktyvuotos naujam augimo procesui. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklus ir reguliarus naudojimas.

Thymuskin® Hair Balm Rinse:

Papildomai rekomenduojama naudoti Thymuskin® plaukų balzamą ypač pažeistiems, dažytiems, pleiskanotiems, pavargusiems ir suplonėjusiems plaukams. Ypatingai tinka ilgiems plaukams. Biologiškai aktyvus plaukų skalavimo balzamas su aktyviųjų dalių junginiu – GKL-02, pagrįstas medicinos moksliniais tyrimais, atstatantis plaukus bei skatinantis jų augimą.

Naudojimas: tolygiai paskirstyti balzamą ant švarių, išplautų, drėgnų plaukų ir gerai išmasažuoti. Rekomenduojama palikti priemonę 5 – 10 minučių. Nuplauti šiltu vandeniu ir gerai išskalauti. Geriausias rezultatas pasiekiamas naudojant reguliariai.

© 2020 thymuskin.lt
×