THYMUSKIN - sprendžia plaukų slinkimo problemas ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

  • No products to compare
Clear all Compare

Naudinga informacija

Timuso peptidai – tai mažoji medicininė revoliucija

Natūralių plaukų augimui skatinti rinkitės gydymą su timuso peptidais.

Dr. Mimoun Ayoub apie timuso peptidus, turinčius ypatingą poveikį kovai prieš plaukų slinkimą

Beveik kas antras Vokietijos gyventojas, kuriam virš 40 metų, turi akivaizdžių plikimo požymių. Tačiau kas metai vis daugėja jaunesnių žmonių, kurie pastebi plonėjančius plaukus ir po truputį besiformuojančias išplikusias vietas. Tokias pasekmes nulemia ne tik genetinės ir hormoninės priežastys, bet ir šiuolaikinis modernus gyvenimo būdas. Nuolatinis stresas, aplinkos poveikis, nesubalansuota mityba, rūkymas gali neigiamai įtakoti plaukų augimą.

Kiekvienas, kuris trokšta paskatinti natūralų plaukų augimą ir tuo pačiu sustiprinti nusilpusius pažeistus plaukus, turi galvoti apie problemos priežastis. Norėdami jas pašalinti nepatiriant šalutinio poveikio ir turėti sveikus plaukus, galite pasirinkti kliniškai ištirtą gydymo metodą su timuso peptidais.

Interviu su mokslininku Dr. Mimoun Ayoub, daugelį metų tyrinėjusiu peptidus, apie ypatingą timuso peptidų poveikį plaukų slinkimui.

Kompanija:Natūralių plaukų augimui skatinti rinkitės gydymą su timuso peptidais.Natūralių plaukų augimui skatinti rinkitės gydymą su timuso peptidais. GKL Biotec AG, Dielsdorf, Šveicarija

Pareigos: mokslinės patariamosios tarybos vadovas

Tyrimų sritis: peptidinių vaistų, skirtų onkologijai ir imunologijai, vystymas.

http://biotech.thymuskin.de/en/about-us/

 Dr. Ayoub, ar galite paaiškinti kas yra timuso peptidai ir kaip jie veikia mūsų organizme?

Dr. Ayoub: Užkrūčio liauka – tai organas, krūtinės ertmėje, apie kurį mažai kas težino, tačiau jis labai svarbus mūsų imuninei sistemai. Tai tokia mūsų organizmo vieta, kurioje formuojasi T-limfocitai, svarbios kūno ląstelės, kurios gamina antikūnius prieš bakterijas ir virusus. Ji svarbi imuninio atsako vystymuisi ir limfoidinio audinio gamybai.

Ar timuso peptidai taip pat kovoja ir su plaukų slinkimu?

Dr. Ayoub: Taip, timuso peptidai kovoja su plaukų slinkimu. Nors tai nėra naujausios žinios,  bet daugelis, susidūrę su plaukų slinkimu, vis dar nieko apie tai nežino. Pastaraisiais metais informacija apie timuso peptidų poveikį plaukų slinkimui darosi vis plačiau žinoma. Dabar jau yra gausu nepriklausomų ir tiriamųjų studijų apie šių peptidų ypatingą poveikį kovojant su plaukų slinkimu ir plikimu. Dėka daugelio nuodugnių studijų vis daugiau medikų rekomenduoja preparatus su timuso peptidais plaukų slinkimo gydymui.

Moksliniai tyrimai parodė, kad timuso peptidai turi regeneruojantį ir stiprinantį poveikį plaukų folikulams, ypatingai galvos odos sandaros daliai aplink plaukų šaknis, ir įtvirtina plauką poodiniame sluoksnyje. Timuso peptidai pagerina plauko folikulo ląstelių maitinimą, kurios atsakingos už naujų plauko ląstelių formavimąsi ir tokiu būdu iš esmės prailgina plaukų augimo fazę. Šis principinis veikimo metodas atsakingas už teigiamus rezultatus kovojant su plaukų slinkimu, kuriuos geriausiai pasiektumėme naudodami priemones su inovatyviais timuso peptidų ingredientais.

Kuo ypatingi šie aktyvūs ingredientai ?

Dr. Ayoub: Ši ypatinga timuso peptidų ingredientų forma, gauta laboratoriniu būdu, atkartojant natūralų užkrūčio liaukos ekstraktą su tokia pačia peptidų struktūra. Toks reiškinys vadinamas biomimetikos metodu. Biomimetika – tai mokslas, nagrinėjantis dėsnius, kurie valdo gamtoje egzistuojančias molekulines struktūras.

Pagrindinė biomimetikos idėja visų pirma yra tyrinėti gamtą ir panaudoti reikiamas molekulines struktūras kuriant aktyviuosius ingredientus. Timuso peptidų ingredientas, patentuojant pavadintas GKL-2, turi labai daug sudėtinių dalių, kurių struktūra identiška natūraliam užkrūčio liaukos ekstraktui. Teigiamas poveikis nėra atskirų peptidų nuopelnas, bet labiau rezultatas, kai daugybė peptidų sukuria sinergetinį poveikį, tokį patį kaip gamtoje.

Tokių signalinių peptidų funkciją galime įsivaizduoti kaip šviesos jungiklio veikimą. Kiekvienas šių signalinių peptidų turi tam tikrą užduotį, o GKL-02 užima svarbiausią vaidmenį, aktyvinant keratinocitus, kurie turi lemiamą poveikį fiziologiniam plaukų augimui.

Šiandien užpatentuota GKL-2 timuso peptidų formulė pagaminama laboratorijoje, taikant specialias procedūras ir nenaudojant jokių gyvūninių komponentų.

Kokie skirtumai tarp priemonių su timuso peptidais ir dažniausiai skiriamų receptinių preparatų?

Dr. Ayoub: Kai kurie dažniausiai skiriami receptiniai vaistai nuo plaukų slinkimo gali padėti pasiekti trokštamą rezultatą, bet tuo pačiu sukelti šalutinį poveikį, tokį kaip galvos skausmas, niežulys ar padidėjęs kraujo spaudimas. Taigi, pripažinimas, kad timuso peptidai padeda kovoti su plaukų slinkimu, buvo maža medicininė revoliucija.

Kita vertus, timuso peptidai yra organiniai junginiai, kuriuos taip pat pasigamina žmogaus kūnas. Plaukų folikulai sugeria šiuos junginius, kurie juos sustiprina. Tai biologinis procesas, kuris natūraliai vyksta jauno žmogaus organizme. Tik kai dėl amžiaus ar kitų išorinių veiksnių, kaip stresas, pasikeičia ar sutrinka hormonų pusiausvyra, mūsų kūnas nebegali tinkamai aprūpinti plaukų folikulus timuso peptidais. Tuomet reiktų pradėti naudoti preparatus, kurie turi šių aktyviųjų junginių. Timuso peptidai – tai efektyvi alternatyva prieš chemines priemones, kuri stabdo plaukų slinkimą neturėdama jokio šalutinio poveikio. 

Ar naudojant priemones su timuso peptidais reikalinga gydytojo priežiūra?

Dr. Ayoub: Ne. Priemones su timuso peptidų kompleksu galite įsigyti vaistinėse ir interneto parduotuvėse be recepto, nes jis nėra registruotas kaip vaistas ir neturi jokio šalutinio efekto.

Ačiū jums, Dr. Ayoub, už šį pokalbį.

(Vertimas iš anglų kalbos : https://www.thymuskin.de/en/blog/thymus-peptides-a-small-medical-revolution/)

 

© 2020 thymuskin.lt
×