Pristatymas per 2-3 darbo dienas
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vyrus dažniausiai kankina genetinis plaukų slinkimas (androgeninė alopecija). Tai procesas, kurio metu plaukų folikulai neigiamai reaguoja į padidėjusį vyriškojo lytinio hormono testosterono kiekį. Testosteronas įvairių reakcijų metu organizme virsta kitu specifiniu hormonu dihidrotestosteronu (DHT), o DHT yra pagrindinis „blogietis“, nes būtent jis skatina nuolatinį plaukų slinkimą. DHT laisvai keliauja per kraują ir blokuoja plauko folikulo maitinimo kapiliarus. Dėl to plauko folikulas po truputį silpsta, plaukelis mažėja, trumpėja, tampa ne taip giliai įaugęs, kol galų gale iškrenta ir naujas plaukelis nebeatauga. ​

Androgeninė alopecija vystosi palaipsniui, todėl labai svarbu pastebėjus pirmus plaukų slinkimo/plikimo požymius nelaukti ir imtis veiksmų, kol plauko folikulas vis dar „gyvas“.

Plaukų slinkimą moterims lemia įvairios priežastys: skydliaukės sutrikimai, infekcinės ligos, tam tikrų vaistų vartojimas ar netinkamų dietų laikymasis. Stresas ir psichologinis krūvis taip pat neigiamai paveikia plauko folikulus. Kai kurios moterys po nėštumo arba menopauzės laikotarpyje taip pat susiduria su staigiu plaukų slinkimu. Moterys susiduria ir su genetiniu plaukų slinkimu (androgenine alopecija), tačiau žymiai rečiau nei vyrai.

Galvos oda labai greitai riebaluojasi kuomet yra padidėjusi riebalinių liaukų sekrecija. Tikėtina, kad Jūs susiduriate su uždegimine odos liga – seborėjiniu dermatitu. Priežastys, dėl ko tai nutinka, gali būti susijusios su genetika, su hormonu disbalansu organizme, dėl tam tikrų ligų ar dėl streso. Norint pasirinkti tinkamas priemones, visų pirma mes rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją dermatologą. Tolesnis žingsnis būtų pasirinkti THYMUSKIN® šampūnus. Jautriai ir riebaluotis linkusiai galvos odai tinkamos būti CLASSIC, MED AR REGENERATION linijos.  

Nėra jokių mokslinių duomenų, kurie patvirtintų, kad dėl plaukų dažymo gali prasidėti plaukų slinkimas. Tačiau reikia suprasti, kad plaukų dažai (ypač su amoniaku) ardo plauko struktūrą, gali pakeisti plauko pH, o agresyvesnės medžiagos gali  neigiamai paveikti ir galvos odą.

Dažymo metu plaukas turėtų būti sveikas, o papildomos priežiūros priemonės turėtų maksimaliai užtikrinti drėkinimą. Be to, plaukus dažyti reikti su pertraukomis, ne dažniau nei kas 3-4 savaites. Rekomenduojame pasikonsultuoti su plaukų stilistu prieš bet kokį plaukų dažymą ar kitą plaukų procedūrą.

Galvos odos šveitikliai dabar tikrai yra „ant bangos“, tačiau prieš naudojimą apsvarstykite, ar tikrai jie Jums bus naudingi. Galvos odos šveitiklius galima naudoti tuomet, kai plaukai sveiki ir nenualinti. Jei jūsų plaukai ploni, matomai pažeisti, slenkantys, agresyvus šveitimas gali tik dar labiau pabloginti plaukų būklę ir sukelti didesnių problemų. Pašalinus natūralią odos barjero apsaugą galvos oda tampa itin jautri, todėl neretai tam tikrų plaukų priežiūros priemonių naudoti net negalima. Galvos kraujotaką stimuliuoti galima ir mažiau agresyviomis priemonėmis, pavyzdžiui, galvos masažu.

Jei esate išbandę šias natūralias priemones kaip kaukę plaukams, tikriausiai pajautėte švelnesnius ir lygesnius plaukus, labiau blizgančius. Tačiau verta pabrėžti, kad toks poveikis yra trumpalaikis. Šie produktai neturi jokios įtakos plaukų slinkimo mažinimui ar jų augimo skatinimui. Dėl tos priežasties mes rekomenduojame profesionalius komercinius produktus, tikslingai parinktus pagal jūsų plaukų tipą ir galvos odos būklę.

Genetinis plaukų slinkimas (androgeninė alopecija) vyrams gali prasidėti anksti ir pirmi požymiai būna plaukų augimo linijos tolėjimas ir kaktos platėjimas. Kadangi toks plikimas nulemtas genetikos, šis proceso sustabdyti negalima. Dažniausiai pasirinktas atitinkamas plaukų priežiūros priemones reikėtų naudoti visą likusį gyvenimą. Pradžioje mes rekomenduojame apsilankyti pas gydytoją dermatologą ir įsitikinti, kad plaukų folikulai yra „gyvi“.

THYMUSKIN® produktai yra tinkami androgenetinės alopecijos progresavimo slopinimui, nes padeda ne tik išsaugoti esamus plaukus, bet ir skatina naujų tvirtų plaukų augimą.

Sezoninis plaukų slinkimas yra laikinas dalykas ir dažniausiai jį pastabi moterys, kai kelis mėnesius per metus plaukai slenka itin stipriai. Plaukai reaguoja į bet kokius pasikeitimus – tiek aplinkos, tiek ir organizmo. Temperatūros pokyčiai, UV spinduliai, stresas, hormonų disbalansas, infekcinės ligos ar nepilnavertė mityba – visi veiksniai turi įtakos sezoniniam plaukų slinkimui.

Visiškai išvengti šio proceso tikriausiai nepavyks, nes jei jau plaukams lemta iškristi, ankščiau ar vėliau jie tikrai iškris (plaukų šukavimo, plovimo ar džiovinimo metu). Tačiau su THYMUSKIN® pagalba galima šį procesą sumažinti. Mes rekomenduojame pasirinkti THYMUSKIN® produkcija dar iki prasidedant kritiniam laikotarpiui ir visą rudenio/pavasario sezono metu reguliariai naudoti priemones.

THYMUSKIN® sėkmė prieš plaukų slinkimą pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo) veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

Užkrūčio liauka – tai organas krūtinės ertmėje, apie kurį mažai kas težino, tačiau jis labai svarbus imuninei sistemai. Tai tokia organizmo vieta, kurioje formuojasi T-limfocitai, svarbios kūno ląstelės, kurios gamina antikūnius prieš bakterijas ir virusus. Ji svarbi imuninio atsako vystymuisi ir limfoidinio audinio gamybai.

Bėgant metams, imuninė sistema pradeda silpti anksčiausiai, t.y. prasideda užkrūčio liaukos silpimas. Senstant ima silpti ne tik žmogaus imuninė sistema, bet ir sumažėja T limfocitų koncentracija, žmogus tampa labiau pažeidžiamas įvairioms infekcijoms. Tai turi įtakos ir plaukams, nes plaukų folikulų ląstelės – vienos aktyviausių organizme, reikalaujančios didelių energijos resursų. Stingant maisto medžiagų, ima strigti ir plaukų ląstelių gamyba. Jų folikulai pereina į ramybės fazę, o vėliau iškrenta.

Užkrūčio liaukos (lot. thymus) peptidai, papraščiau vadinami tiesiog timuso peptidai, kovoja su plaukų slinkimu. Moksliniai tyrimai parodė, kad timuso peptidai turi regeneruojantį ir stiprinantį poveikį plaukų folikulams, ypatingai galvos odos sandaros daliai aplink plaukų šaknis, ir įtvirtina plauką poodiniame sluoksnyje. Timuso peptidai pagerina plauko folikulo ląstelių maitinimą, kurios atsakingos už naujų plauko ląstelių formavimąsi ir tokiu būdu iš esmės prailgina plaukų augimo fazę.

THYMUSKIN® poveikis neturi įtakos lyčiai. Tačiau tyrimai rodo, kad moterų rezultatai tyrimuose yra šiek tiek geresni. Manoma, taip yra dėl to, kad moterys reguliariau ir nuosekliau naudoja THYMUSKIN® produkciją nei vyrai.

Kuriant THYMUSKIN® produktus yra atsižvelgiama į plaukų slinkimą ir į pačią galvos odos būklę. Siekiant kuo platesnio pritaikymo įvairiems atvejams, iš viso yra sukurtos trys pagrindinės linijos: THYMUSKIN® CLASSIC, THYMUSKIN® MED, THYMUSKIN® FORTE. Kad būtų lengviau išsirinkti, kuris produktas yra tinkamiausias Jums, kviečiame atlikti tinkamiausio produkto testą. Jį rasite nuoroda: https://thymuskin.lt/patarimai/pasirinkti-tinkama-produkta/

Taip pat galite parašyti mums žinutę ir Jus pakonsultuosime asmeniškai. 

Kai kurie dažniausiai skiriami receptiniai vaistai nuo plaukų slinkimo gali padėti pasiekti trokštamą rezultatą, bet tuo pačiu sukelti šalutinį poveikį, tokį kaip galvos skausmas, niežulys ar padidėjęs kraujo spaudimas. Tuo tarpu THYMUSKIN® su timuso peptidais – tai efektyvi alternatyva prieš chemines priemones, kuri stabdo plaukų slinkimą neturėdama jokio šalutinio poveikio. Plaukų folikulai yra tinkamai aprūpinami visomis reikalingomis medžiagomis ir taip natūraliai sustiprinami.

Kiekvieną dieną ant galvos odos nusėda purvo ir dulkių dalelės, kurios gali būti įmasažuojamos į galvos odą kartu su THYMUSKIN® serumu ir taip gali sukelti odos sudirginimą. Dėl tos priežasties prieš serumo naudojimą rekomenduojame išplauti plaukus su THYMUSKIN® šampūnu arba Jūsų naudojamu įprastu šampūnu.

Plaunant plaukus kasdien, slinkimas nesuaktyvės. Jei plaukui lemta iškristi, anksčiau ar vėliau jis tikrai iškris. Plaukų augimas yra nuolatinis uždaras procesas – plaukai auga, iškrenta, o į jų vietą auga nauji. Svarbiausia užtikrinti, kad maistinių medžiagų, reikalingų plaukų augimui, užtektų.

Atsakant į Jūsų klausimą, šampūną galima naudoti ir 2–3 kartus per savaitę. O THYMUSKIN® serumą reikėtų naudoti kiekvieną dieną. Atkreikite dėmesį, kad tomis dienomis, kai neplaunate plaukų, stenkitės nenaudoti plaukų formavimo priemonių (lakų, putų), kurios gali susikaupti ant plaukų ir trukdyti tinkamam serumo patekimui į galvos odą.

Pagal aprašytą problemą sprendžiame, kad Jus kankina seborėjinis dermatitas – galvos odos uždegiminė liga. Geriausias patarimas šiuo atveju  –  apsilankyti pas gydytoją dermatologą ir tiksliau išsiaiškinti apie problemą. Gydant seborėjinį dermatitą rekomenduotumėm išbandyti THYMUSKIN® REGENERATION šampūną, kuris veiksmingai mažina galvos odos sudirgimą, paraudimą, ir niežėjimą.

Jokio skirtumo. THYMUSKIN® naudojimą galite derinti pagal savo įpročiais: vieni žmonės plaukų priežiūrą užsiima ryte, kiti mieliau tai daro vakare.

Taip, žinoma galite. Tik įsitikinkite, kad pasirinkti plaukų dažai yra aukštos kokybės arba pasikonsultuokite su plaukų stilistu.

Taip, galima. Nė vienas iš THYMUSKIN®  serumų nesuteikia nereikalingo plaukų riebaluotumo, neapsunkina plaukų, todėl gali būti naudojamas ir esant sausiems plaukams. Reikia atminti, kad THYMUSKIN® serumus tepti tiesiai ant galvos odos (pasidarius atskirus sklastymus), o ne ant visų plaukų!

Atkreikite dėmesį, kad tomis dienomis, kai neplaunate plaukų, stenkitės nenaudoti plaukų formavimo priemonių (lakų, putų), kurios gali susikaupti ant plaukų ir trukdyti tinkamam serumo patekimui į galvos odą.

Taip, galima. THYMUSKIN® MED linijos saugumas buvo patikrintas moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu ir nustatytas 100 % toleravimas be jokių šalutinių poveikių.

THYMUSKIN® MED linijos saugumas buvo patikrintas vaikams ir nustatyta, kad produkcija yra saugi vaikams nuo 3 metų. Tačiau, prieš naudojimą būtina pasitarti su atitinkamu gydytoju.

Nerekomenduojame, nes karštas oras gali išdžiovinti galvos odą ir nugarinti patį produktą. Jei nėra galimybės išvis nedžiovinti plaukų, palaukite bent jau 10-15 minučių po serumo naudojimo. Jei nėra galimybės laukti, tuomet produkciją naudokite tuo metu, kai neplaunate plaukų (pvz. vakarais arba rytais).

Įsitikinkite, kad papildomi produktai yra Jums reikalingi. Jei kalba eina apie maisto papildus, skirtus plaukams sustiprinti, jų naudojimui prieštaravimų nėra. Tačiau jei norite papildomai pasirinkti kitokio prekės ženklo šampūnus ar serumus ir naudoti kartu su THYMUSKIN®, reiktų daryti pertraukas. Daugelyje produktų yra pakankamai agresyvių medžiagų, kurios gali sukelti įvairių šalutinių poveikių ir taip pabloginti galvos odos būklę. Plaukų augimo ciklas yra įprastas procesas ir jo paskubinti naudojant daugiau priemonių tikrai nepavyks. Svarbiausia yra kantrybė ir reguliarus naudojimas – tai pagrindinis sėkmės kriterijus.

Prieš bet kokį naudojimą pasitarkite su gydytoju dermatologu arba susisiekite su mumis konsultacijai.

Taip, THYMUSKIN®  ne tik apsaugo esamus plaukus nuo neigiamų hormonų, bet ir suaktyvina plauko folikulus ir skatina naujų ir sveikų plaukų augimą.

© 2021 thymuskin.lt
×