Artėjančios mamos dienos proga paruošėme Jums net 5 šventines THYMUSKIN® rinkinių dėžutes!
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

THYMUSKIN® sėkmė kovojant su plaukų slinkimu pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo) veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

Užkrūčio liauka – tai organas krūtinės ertmėje, apie kurį mažai kas težino, tačiau jis labai svarbus imuninei sistemai. Tai tokia organizmo vieta, kurioje formuojasi T-limfocitai, svarbios kūno ląstelės, kurios gamina antikūnius prieš bakterijas ir virusus. Ji svarbi imuninio atsako vystymuisi ir limfoidinio audinio gamybai.

Bėgant metams, imuninė sistema pradeda silpti anksčiausiai, t.y. prasideda užkrūčio liaukos silpimas. Senstant ima silpti ne tik žmogaus imuninė sistema, bet ir sumažėja T limfocitų koncentracija, žmogus tampa labiau pažeidžiamas įvairioms infekcijoms. Tai turi įtakos ir plaukams, nes plaukų folikulų ląstelės – vienos aktyviausių organizme, reikalaujančios didelių energijos resursų. Stingant maisto medžiagų, ima strigti ir plaukų ląstelių gamyba. Jų folikulai pereina į ramybės fazę, o vėliau iškrenta.

Užkrūčio liaukos (lot. thymus) peptidai, papraščiau vadinami tiesiog timuso peptidai, kovoja su plaukų slinkimu. Moksliniai tyrimai parodė, kad timuso peptidai turi regeneruojantį ir stiprinantį poveikį plaukų folikulams, ypatingai galvos odos sandaros daliai aplink plaukų šaknis, ir įtvirtina plauką poodiniame sluoksnyje. Timuso peptidai pagerina plauko folikulo ląstelių maitinimą, kurios atsakingos už naujų plauko ląstelių formavimąsi ir tokiu būdu iš esmės prailgina plaukų augimo fazę.

THYMUSKIN® poveikis neturi įtakos lyčiai. Tačiau tyrimai rodo, kad moterų rezultatai tyrimuose yra šiek tiek geresni. Manoma, taip yra dėl to, kad moterys reguliariau ir nuosekliau naudoja THYMUSKIN® produkciją nei vyrai.

Taip, galima. Nė vienas iš THYMUSKIN® serumų nesuteikia nereikalingo plaukų riebaluotumo, todėl gali būti efektyviai naudojamas esant sausiems plaukams. Reikia atminti, kad THYMUSKIN® serumus tepti tiesiai ant galvos odos (pasidarius atskirus skląstymus), o ne ant visų plaukų!

Kuriant THYMUSKIN® produktus yra atsižvelgiama į plaukų slinkimą, plaukų plonėjimą bei į pačią galvos odos būklę. Siekiant kuo platesnio pritaikymo įvairiems atvejams, iš viso yra sukurtos trys pagrindinės linijos: THYMUSKIN® CLASSIC, THYMUSKIN® MED, THYMUSKIN® FORTE. Kad būtų lengviau išsirinkti, kuris produktas yra tinkamiausias Jums, kviečiame atlikti tinkamiausio produkto testą. Jį rasite nuoroda: https://thymuskin.lt/patarimai/pasirinkti-tinkama-produkta/

Kai kurie dažniausiai skiriami receptiniai vaistai nuo plaukų slinkimo gali padėti pasiekti trokštamą rezultatą, bet tuo pačiu sukelti šalutinį poveikį, tokį kaip galvos skausmas, niežulys ar padidėjęs kraujo spaudimas. Tuo tarpu THYMUSKIN® su timuso peptidais– tai efektyvi alternatyva prieš chemines priemones, kuri stabdo plaukų slinkimą neturėdama jokio šalutinio poveikio. Plaukų folikulai yra tinkamai aprūpinami visomis reikalingomis medžiagomis ir taip natūraliai sustiprinami.

© 2021 thymuskin.lt
×