Dėl techninių kliūčių šiuo metu negalime atsakyti į elektroninius laiškus. Dėl konsultacijų prašome susisiekti telefonu arba per Facebook. Atsiprašome už nepatogumus
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

THYMUSKIN® veikimo mechanizmas

THYMUSKIN® tai užpatentuotas unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, sėkmingai naudojamas daugiau nei 30 metų plaukų slinkimo mažinimui, prevencijai ir gydymui.

THYMUSKIN® turi imunologinį poveikį plaukų folikulams, tai yra būdinga užkrūčio liaukos preparatams. Naujoviška peptidų sintezės technologija leidžia peptidams giliai įsiskverbti į odą ir pasiekti plaukų folikulą be didesnių sunkumų. THYMUSKIN® stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą didinant keratinocitinių ląstelių gyvybingumą, didinant limfocitų proliferaciją, slopinant putliųjų ląstelių (angl. mast cells), esančių ant plaukų folikulo, poveikį.

1. Slopina pagrindinius fermentus (tripsiną ir triptazę) ir hormoną (dihidrotestosteroną – DHT), kurie verčia  plauko folikulą mažėti ir skatina nuolatinį plaukų slinkimą.

 

2. Stimuliuoja plaukų folikulų regeneraciją aktyvinant keratinocitus (plaukų ląsteles).

 

3. THYMUSKIN® dėka stimuliuoja plaukų augimą.

Plaukų slinkimas yra užkrūčio liaukos sutrikimo požymis. Užkrūčio liauka yra svarbus limfinės sistemos organas, kuriame bręsta ir diferencijuojasi T limfocitai, kurie atlieka ląstelinių imuniteto funkcijas. Nepriklausomi THYMUSKIN® efektyvumo tyrimai parodė, kad pasirinktas užkrūčio liaukos peptidas (toks kaip timozinas beta-4, protimozinas alpha ir timulinas (angl. thymosin beta-4, prothymosin alpha, thymulin) yra gaminamas žmogaus plauko folikulo epitelyje ir veikia kaip tiesioginis plauko folikulo augimo moduliatorius. Taigi sintezuoti užkrūčio liaukos peptidai taip pat pasižymi savybę neutralizuoti ir normalizuoti plaukų folikulų darbo sutrikimą.

THYMUSKIN® sėkmė kovojant su plaukų slinkimu tiek moterims, tiek vyrams yra pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN® padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo)  veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

© 2021 thymuskin.lt
×