THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Kosmetikos toleravimas ir plaukų priežiūra

Plaukų priežiūra, priemonės nuo slinkimo, plaukų augimui

Thymuskin toleravimas

Thymuskin priemonės nesukelia jokio šalutinio poveikio, net ilgai naudojant šį produktą klinikinių studijų metu. Šalutinio poveikio per visą produkto istoriją pastebėta nebuvo. Thymuskin sudarytas iš patentuoto GKL-02 aktyviųjų dalių junginio, kuris atstoja natūralų užkrūčio liaukos (angl. thymus) ekstraktą ir kitų galvos oda ir plaukus puoselėjančių ingridientų. Šampūnų ir galvos serumų sudėtyje nėra parabenų, silikonų bei gyvulinės kilmės komponentų.

Gydomųjų priemonių toleravimas ir teigiamas kosmetinis poveikis buvo pakartotinai patvirtintas kontroliuojamų mokslo stebėjimo tyrimų metu, Vokietijos ir tarptautinių odos klinikų ir universitetinių ligoninių atliktų tyrimų metu.

Pavyzdžiui, per paskutinį stebėjimo tyrimą Dr. Barbareschi, Thymuskin veiksmingumas ir saugumas buvo išbandytas su 364 dalyvaujančių pacientų šešių mėnesių laikotarpyje. Šalia gerokai sumažėjusio plaukų slinkimo, teigiamai buvo pažymėtas priemonių toleravimas, jis siekė 100% visų atvejų ir šalutinio poveikio pastebėta nebuvo*.

Plaukų priežiūra

Be natūralių medžiagų ir kosmetikos ingredientų, Thymuskin sudėties pagrindas yra veikliųjų užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02. Šis sudėties ingredientas yra svarbiausias, jis skatina ir aktyvina plaukų folikulų ląsteles augimo fazėje, taip pat padidina naujų plaukų ląstelių augimą ir sustiprina jau esančias. Šis veikliųjų medžiagų kompleksas taip pat prailgina plaukų augimo laiką. Likę plaukų folikulai yra suaktyvinami, taip formuojami nauji plaukai bei kaip minėta, plaukų augimo fazė gerokai pailgėja. Taip pat Thymuskin didina ląstelių imuninę sistemą, taip sumažinant ar netgi sustabdant folikulų ląstelių nykimo procesą.

 

Rezultatas yra gražūs, natūralūs ir stiprūs plaukai, be nepageidaujamų priedų, pavyzdžiui, parabenų, silikonų ar gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

*Tyrimų eiga, kontrolė ir poveikis buvo patvirtintas nepriklausomų stebėjimo mokslinių tyrimų metu, atliktų Vokietijos ir tarptautinių odos klinikų, Europos universitetinių ligoninių. Kreipkitės į gydytoją trichologą, dermatologą arba vaistininką. Džiaugiamės galėdami suteikti ypatingą mokslinę informaciją profesionalams (tyrimai ir mokslinės publikacijos yra prieinamos vokiečių, anglų ir rusų kalbomis).

 

© 2020 thymuskin.lt
×