Dėl techninių kliūčių šiuo metu negalime atsakyti į elektroninius laiškus. Dėl konsultacijų prašome susisiekti telefonu arba per Facebook. Atsiprašome už nepatogumus
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Kosmetinė tolerancija ir plaukų priežiūra

Kosmetinė tolerancija ir plaukų priežiūra

THYMUSKIN® produktai nesukelia jokio šalutinio poveikio, net naudojant ilgą laiką. THYMUSKIN® sėkmė kovojant su plaukų slinkimu tiek moterims, tiek vyrams yra pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. Šis sudėties ingredientas yra svarbiausias. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN®  padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo)  veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja.

Be aktyvaus junginio produktų sudėtyje yra papildomos aukščiausios kilmės sudedamosios dalys. THYMUSKIN® šampūnų ir serumų sudėtyje nėra parabenų, silikonų, gyvulinės kilmės komponentų.

THYMUSKIN® priemonių toleravimas ir teigiamas kosmetinis poveikis buvo pakartotinai patvirtintas kontroliuojamų mokslinių tyrimų metu žymiausiose Europos dermatologijos klinikose ir universitetinėse ligoninėse.

Per paskutinį tyrimą, kurį stebėjo daktaras Barbareschi, THYMUSKIN® veiksmingumas ir saugumas buvo išbandytas su 364 dalyvaujančiais pacientais šešių mėnesių laikotarpyje. Per šį laikotarpį šiems asmenims ne tik sumažėjo plaukų slinkimas, bet ir buvo pastebėtas teigiamas priemonių toleravimas, jis siekė 100% visų atvejų. Šalutinio poveikio pastebėta nebuvo.

 

Pastabos

Pritaikymas: Pradėjus naudoti THYMUSKIN® suaktyvėja plaukų folikulai, o dėl to pradžioje gali šiek tiek padidėti plaukų slinkimas. Norėdami sumažinti šį galimą poveikį, palaikykite reguliarų THYMUSKIN® priemonių naudojimą – pasirinktą THYMUSKIN® šampūną naudokite 2-3 kartus per savaitę, o THYMUSKIN®  serumą pirmąsias 2-3 savaites tepkite kasdien (net ir tomis dienomis, kai neplaunate plaukų). Vėliau galite retinti serumo naudojimą iki 3 kartų per savaitę.

Jei priemones rekomendavo gydytojas, jas naudokite pagal gydytojo rekomendacijas.

THYMUSKIN® produktų saugumas buvo patikrintas vaikams, taip pat moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Nustatyta, kad THYMUSKIN® yra saugus naudoti vaikams nuo 3 metų, taip pat 100 % toleravimas nustatytas ir nėščioms bei žindančioms moterims.

© 2021 thymuskin.lt
×