THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Išbandytas kliniškai

Tyrimai ir moksliniai kontroliuojami stebėjimai buvo atlikti daugiau nei 1000 vyrų ir moterų dermatologijos ir universiteto klinikose Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje. Tarptautiniu mastu buvo patvirtintas efektyvumas Thymuskin® dermatologinės sistemos esant visoms plaukų slinkimo formoms. Veiksmingumo vidurkis gydant nuo androgeninio (angl. androgenetic) plaukų slinkimo, difuzinio slinkimo (angl. telogen effluvium), židininio slinkimo (angl. alopecia arteata) ir pradinės chemoterapijos sukeliamo plaukų slinkimo (angl. mild forms of cytostatic drug) siekia daugiau nei 90 %. Joks šalutinis poveikis nepasireiškia net ilgai naudojant šį produktą.

Be natūralių medžiagų bei kosmetikos ingredientų, Thymuskin sudėtyje taip pat yra patentuotas užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02. Šiame peptido junginyje, 33 amino rūgščių dariniai yra chemiškai sujungiami vienas su kitu į statistiniu būdu, o po to fiziškai sujungiami su 17 natūralių amino rūgščių, pavyzdžiui kaip jų druskos ir jų dariniai. Gaunamas rezultatas – unikali aktyvioji medžiaga, kuri turi di-, tri-, tetrapeptidus bei laisvas amino rūgštis. Aktyviajame GKL-02 užkrūčio liaukos peptidų komplekse, peptidai gaunami naudojant peptidų sintetinį procesą (skirtingai nei būtų išskiriami iš gyvūnų audinių), taip nenaudojant jokių gyvūnų komponentų. Šio statistinio peptido kompozicija imituoja užkrūčio liaukos ekstraktą.

Kiekvieno individualaus peptido vidutinė molekulių masės vertė svyruoja nuo 180 iki 600 daltonų, tai palengvina prasiskverbimą pro folikulo odos sluoksnį kuomet preparatas uždedamas ant galvos. Kai GKL-02 aktyvusis peptidų kompleksas apjungia daug komponentų, jie pradeda veikti sinergetiškai, kompleksas nebegali būti išskaidomas į atskirus peptidus. Nepaisant to, pilnas aktyvusis kompleksas yra atsakingas už biologinius poveikius esančius esant plaukų augimui. Efektyvumas buvo įrodytas daugelyje ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų.

Thymuskin®  yra efektyvus preparatas prieš plaukų slinkimą jau daugiau nei 30 metų – tai unikalus preparatas visame pasaulyje. Ši ilgalaikė sėkmė pasiekta dėka mokslinių darbų atliktų Klett-Loch kompanijos grupėje.

 

Klinikinės studijos atliktos patikimiausiuose Europos klinikose ir universitetinėse ligoninėse:

  • Academic Teaching Hospital of the Universities of Frankfurt and Heidelberg
  • City Hospital of Vienna-Lainz, Austria
  • Ruprecht-Karls-University Heidelberg
  • University of Münster
  • Medical Academy Hannover
  • Medical Hospital of the Technical University Munich
  • German Cancer Research Centre Heidelberg
  • Dermatology Unit, University of Milan, Italy
  • Women Dermatologists of Italy (DDI)
© 2020 thymuskin.lt
×