Dėl techninių kliūčių šiuo metu negalime atsakyti į elektroninius laiškus. Dėl konsultacijų prašome susisiekti telefonu arba per Facebook. Atsiprašome už nepatogumus
THYMUSKIN® – stabdo plaukų slinkimą ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

Apie

Plaukų slinkimas – patarimai ir informacija

Plaukų slinkimas (bendru atveju vadinamas alopecija), plaukų plonėjimas ar nuplikimas gali paveikti įvairaus amžiaus grupių vyrus bei moteris. Atlikus apklausas, pastebėta kad apie 40% moterų ir apie 80% vyrų visame pasaulyje kenčia nuo tam tikro tipo plaukų slinkimo tipo. Priežasčių, dėl ko plaukai silpnėja ir slenka, yra gana daug: dėl nepalankaus įvairių ligų gydymui vartojamų vaistų poveikio, dėl chemoterapinio gydymo sergant onkologinėmis ligomis, dėl streso, dėl genetikos, dėl blogos mitybos ar žalingų įpročių. Labai svarbu suprasti skirtingus plaukų slinkimo tipus, norint rasti galimybes ir tinkamas priemones, kaip sau padėti.

Sakoma, kad plaukai – mūsų sielos veidrodis. Jie ne tik parodo mūsų prigimtį, bet ir atskleidžia mūsų saviraišką, gyvenimo stilių, kartais – net mūsų jausmus ir bene daugiausia turi įtakos mūsų išvaizdai. Dėl tos priežasties plaukų slinkimas ir kitos plaukų problemos gali neigiamai paveikti mūsų kasdienio gyvenimo aspektus. Kartais žmonės apie tai išvis kalbėti nenori, yra dezinformuojami arba pasirenka netinkamas priemones. Plaukų problemos yra opus ir sudėtingas klausimas, kurį būtina išspręsti. Tam esame mes – THYMUSKIN®! Mes siekiame ne tik padėti spręsti Jūsų plaukų problemas, bet kartu ir informuoti apie tolesnius teisingus veiksmus.

Kas yra THYMUSKIN®?

 • Tai paprasta 2 žingsnių sistema, skirta sustabdyti plaukų slinkimą ir aktyvinti naujų plaukų augimą. Bovine-free, thymic peptides freeEffective & Safe
  • 1 žingsnis: THYMUSKIN® šampūnas
  • 2 žingsnis: THYMUSKIN® serumas
 • Naudojamas esant plaukų slinkimui, plikimui bei akivaizdžiam plaukų plonėjimui.
 • Esant sausiems plaukams ir jautriai galvos odai, net ir sergant seborėjiniu dermatitu.
 • Tinka tiek vyrams, tiek moterims
 • Labai efektyvus ir be šalutinio poveikio
 • Be silikono ir be parabenų.
 • Dermatologiškai patikrinta

THYMUSKIN® tai užpatentuotas unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas, sėkmingai naudojamas daugiau nei 30 metų plaukų slinkimo mažinimui, prevencijai ir gydymui. THYMUSKIN® tinka tiek vyrams, tiek moterims ir neturi jokio šalutinio poveikio. Jame yra biologiškai aktyvus ingredientas GKL-02 – sintezuotas negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksas. Be aktyvaus junginio produktų sudėtyje yra papildomos aukščiausios kilmės sudedamosios dalys. THYMUSKIN® šampūnų ir serumų sudėtyje nėra parabenų, silikonų gyvulinės kilmės komponentų.

Apie mus kalba:

 

© 2021 thymuskin.lt
×