THYMUSKIN - sprendžia plaukų slinkimo problemas ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

  • No products to compare
Clear all Compare

Kaip tai veikia?

Thymuskin® veikimo mechanizmas

Daugiau nei 30 metų Thymuskin yra naudojamas kovai su visomis plaukų slinkimo formomis ir naujų plaukų augimo skatinimui. Dermatologinė sistema tinkanti moterims ir vyrams, neturinti jokio šalutinio poveikio.

Thymuskin® turi imunologinį poveikį plaukų folikulams, tai yra būdinga užkrūčio liaukos preparatams. Naujoviška peptidų sintezės technologija leidžia peptidams giliai įsiskverbti į odą ir pasiekti plaukų folikulą be didesnių sunkumų. Thymuskin® stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą didinant keratinocitinių ląstelių gyvybingumą, didinant limfocitų proliferaciją, slopinant putliųjų ląstelių (angl. mast cells), esančių ant plaukų folikulo, poveikį, taip pat Thymuskin® tiesiogiai skatina plaukų folikulų veiklą.

Thymuskin® veikimo mechanizmas plaukų augimui

 

Plaukų augimo sutrikimai ir plaukų slinkimas

Užkrūčio liauka yra svarbus limfinės sistemos organas, kuriame bręsta ir diferencijuojasi T limfocitai, kurie atlieka ląstelinių imuniteto funkcijas. Nepriklausomi Thymuskin efektyvumo tyrimai parodė, kad pasirinktas užkrūčio liaukos peptidas (toks kaip timozinas beta-4, protimozinas alpha ir timulinas (angl. thymosin beta-4, prothymosin alpha, thymulin) yra gaminamas žmogaus plauko folikulo epitelyje ir veikia kaip tiesioginis plauko folikulo augimo moduliatorius. Taigi sistezuoti užkrūčio liaukos peptidai taip pat pasižymi savybę neutralizuoti ir normalizuoti plaukų folikulų darbo sutrikimą.

Aktyvus GKL – 02 kompleksas pagerina maistinių medžiagų tiekimą į ląstelę augimo fazėje metu.

Be natūralių medžiagų bei kosmetikos ingredientų, Thymuskin sudėtyje taip pat yra patentuotas užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02.

Daugelio metų tyrinėjimo rezultatas yra šis unikalus pasaulyje aktyviųjų medžiagų kompleksas. Šiame peptido junginyje, 33 amino rūgščių dariniai yra chemiškai sujungiami vienas su kitu į statistiniu būdu, o po to fiziškai sujungiami su 17 natūralių amino rūgščių, pavyzdžiui kaip jų druskos ir jų dariniai. Gaunamas rezultatas – unikali aktyvioji medžiaga, kuri turi di-, tri-, tetrapeptidus bei laisvas amino rūgštis. Aktyviajame GKL-02 užkrūčio liaukos peptidų komplekse, peptidai gaunami naudojant peptidų sintetinį procesą (skirtingai nei būtų išskiriami iš gyvūnų audinių), taip nenaudojant jokių gyvūnų komponentų. Šio statistinio peptido kompozicija imituoja užkrūčio liaukos ekstraktą.

Kiekvieno individualaus peptido vidutinė molekulių masės vertė svyruoja nuo 180 iki 600 daltonų, tai palengvina prasiskverbimą pro folikulo odos sluoksnį kuomet preparatas uždedamas ant galvos. Kai GKL-02 aktyvusis peptidų kompleksas apjungia daug komponentų, jie pradeda veikti sinergetiškai, kompleksas nebegali būti išskaidomas į atskirus peptidus. Nepaisant to, pilnas aktyvusis kompleksas yra atsakingas už biologinius poveikius esančius esant plaukų augimui. Efektyvumas buvo įrodytas daugelyje ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų.

© 2019 thymuskin.lt
×