THYMUSKIN - sprendžia plaukų slinkimo problemas ir aktyvuoja naujų plaukų augimą!

 • No products to compare
Clear all Compare

thymuskin-background_en.fw

Efektyvumas

Thymuskin® veikliųjų medžiagų kompleksas unikalus, užpatentuotas, sėkmingai naudojamas jau daugiau nei 30 metų plaukų slinkimo prevencijai ir gydymui. Atlikti 13 klinikinių tyrimų ir studijų patikimiausiose Europos klinikose ir universitetinėse ligoninėse, kurie patvirtina produktų efektyvumą ir saugumą. Remiantis Thymuskin® produktų studijomis ir unikalios formulės analize yra išleistos 45 mokslinės publikacijos, produktai yra pripažinti ir parduodami 42 pasaulio šalyse. Šalutinio poveikio per visą produkto istoriją pastebėta nebuvo.

 

GKL-02 užkrūčio liaukos peptidų aktyviųjų medžiagų kompleksas skatina ir aktyvina plaukų folikulų ląsteles augimo fazėje, taip pat padidina naujų plaukų ląstelių augimą ir sustiprina jau esančias. Šis veikliųjų medžiagų kompleksas taip pat prailgina plaukų augimo laiką. Likę plaukų folikulai yra suaktyvinami, taip formuojami nauji plaukai bei kaip minėta, plaukų augimo fazė gerokai pailgėja. Taip pat Thymuskin® didina ląstelių imuninę sistemą, taip sumažinant ar netgi visiškai sustabdant folikulų ląstelių nykimo procesą.

Klinikiniais tyrimais įrodytas šių priemonių efektyvumas – didesnis nei 90 proc. Thymuskin® ne tik atstato, bet ir apsaugo nuo sunykimo folikulų ląsteles, stimuliuoja limfocitų proliferaciją ir keratinocitų gyvybingumą. Priemonės sukurtos taip, kad lengvai ir sėkmingai pereitų odos barjerą ir pasiektų reikiamas plauko vietas.

Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

Thymu skin per 2 minutes

Thymuskin veikimo modelis. Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

Thymuskin veikimo modelis

 

Išbandytas kliniškai

Tyrimai ir moksliniai kontroliuojami stebėjimai buvo atlikti daugiau nei 1000 vyrų ir moterų dermatologijos ir universiteto klinikose Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje. Tarptautiniu mastu buvo patvirtintas efektyvumas Thymuskin® dermatologinės sistemos esant visoms plaukų slinkimo formoms. Veiksmingumo vidurkis gydant nuo androgeninio (angl. androgenetic) plaukų slinkimo, difuzinio (angl. telogen effluvium) plaukų slinkimo, židininio (angl. alopecia arteata) plaukų slinkimo ir pradinės chemoterapijos sukeliamo plaukų slinkimo (angl. mild forms of cytostatic drug) siekia daugiau nei 90 %. Joks šalutinis poveikis nepasireiškia net ir ilgai naudojant Thymuskin® produktus.

Klinikinės studijos atliktos patikimiausiose Europos klinikose ir universitetinėse ligoninėse:

 • Academic Teaching Hospital of the Universities of Frankfurt and Heidelberg
 • City Hospital of Vienna-Lainz, Austria
 • Ruprecht-Karls-University Heidelberg
 • University of Münster
 • Medical Academy Hannover
 • Medical Hospital of the Technical University Munich
 • German Cancer Research Centre Heidelberg
 • Dermatology Unit, University of Milan, Italy
 • Women Dermatologists of Italy (DDI)

Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

Naudojimas

Thymuskin dermatologinės sistemos naudojimas yra labai paprastas:

 • Plaunant galvą su Thymuskin® šampūnu, įtrinti jį į galvos odą ir palaikyti kelias minutes, vėliau nuskalauti
 • Praskiriant plaukus, gelį tepti probleminėse vietose, įtrinti jį į odą ir palikti. (neskalauti)

 

Dėka Thymuskin® veikliųjų medžiagų komplekso, Jūsų plaukų būklė pastebimai pagerės jau po 8-12 savaičių, o plaukų šaknys bus aktyvuotos naujam augimo procesui. Svarbiausias sėkmės kriterijus yra nuoseklus ir reguliarus naudojimas.

Plaukų terapija su Thymuskin vadovu – Parsisiųsti (angl. k.)

Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

Pirmas žingsnis

schritt-2

Antras žingsnis

Thymuskin toleravimas

Thymuskin priemonės nesukelia jokio šalutinio poveikio, net ilgai naudojant šį produktą. Thymuskin sudarytas iš patentuoto GKL-02 aktyviųjų dalių junginio, kuris atstoja natūralų užkrūčio liaukos (angl. thymus) ekstraktą ir kitų galvos oda ir plaukus puoselėjančių ingredientų. Šampūnų ir galvos serumų sudėtyje nėra parabenų, silikonų bei gyvulinės kilmės komponentų.

Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

Plaukų priežiūra

Be natūralių medžiagų ir kosmetikos ingredientų, Thymuskin sudėties pagrindas yra veikliųjų užkrūčio liaukos peptidų kompleksas GKL-02. Šis sudėties ingredientas yra svarbiausias, jis skatina ir aktyvina plaukų folikulų ląsteles augimo fazėje, taip pat padidina naujų plaukų ląstelių augimą ir sustiprina jau esančias. Taip pat Thymuskin didina ląstelių imuninę sistemą, taip sumažinant ar netgi sustabdant folikulų ląstelių nykimo procesą.

Rezultatas yra gražūs, natūralūs ir stiprūs plaukai, be nepageidaujamų priedų, pavyzdžiui, parabenų, silikonų ar gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

Priemonės nuo plaukų slinkimo, priemonės plaukų augimui

© 2020 thymuskin.lt
×